Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Międzybrodziu Bialskim

Tel: (33) 866-18-44

Wsparcie dla Szkoły

Przekaż 1,5% podatku na rzecz naszej szkoły!

Numer KRS: 0000270261 | Cel szczegółowy: SP 2 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE 2387

Dyżur wakacyjny

DYŻUR WAKACYJNY

W pierwszej kolejności z opieki podczas dyżuru wakacyjnego będą mogły skorzystać dzieci z przedszkoli z terenu gminy Czernichów, których rodzice zajmują się przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

Zgodnie z tym pierwszeństwo  będą miały dzieci:

- pracowników systemu ochrony zdrowia

- służb mundurowych

- pracowników handlu

- pracowników przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

W związku z wytycznymi GIS, MZ i MEN z dnia 30.04.2020r. i 4.05.2020r., przedszkola pracują  w reżimie sanitarnym, dlatego liczba miejsc jest ograniczona.

Jeżeli nadal będą  wolne miejsca, mogą zostać przyjęte dzieci, których oboje rodzice pracują.

Kartę zgłoszenia należy przesłać drogą mailową na adres: sp2mbz@op.pl lub dostarczyć do sekretariatu w godz. 8.00 - 14.00, w terminie do 5 czerwca 2020r. (dotyczy dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych) oraz do 9 czerwca (dotyczy dzieci z pozostałych przedszkoli z terenu gminy Czernichów).

Rodzice, którzy zamierzają skorzystać z dyżuru wakacyjnego dla swoich dzieci, w pozostałych placówkach z terenu Gminy Czernichów, powinni złożyć kartę zgłoszenia w wybranym przedszkolu (tj. Przedszkolu w Międzybrodziu Bialskim, Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Czernichowie) w terminie do 9 czerwca 2020 r.

Karty złożone w Szkole Podstawowej nr 2 w Międzybrodziu Bialskim, dotyczą wyłącznie dyżuru w naszej placówce w miesiącu sierpniu 2020 r.

Karta zgłoszenia - plik do pobrania

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych - plik do pobrania